PFWEST


Postimet e fundit


Gabriel Jesus i Man City justifikon përzgjedhjen përpara Aguero me 8/10 duke treguar në fitore rikthim në Madrid
News

Gabriel Jesus i Man City justifikon përzgjedhjen përpara Aguero me 8/10 duke treguar në fitore rikthim në Madrid

Gabriel Jesus paguajti besimin e Pep Guardiola në përzgjedhjen e tij përpara Sergio Aguero duke shënuar barazimin në fitoren e rikthimit të Man City në Madrid.

Transmetuesi publik i Japonisë përcakton orarin e saj 8K për Olimpiadën e Tokios
News

Transmetuesi publik i Japonisë përcakton orarin e saj 8K për Olimpiadën e Tokios

Lojërat Olimpike dhe Paraolimpike Tokio janë ende në orar për t'u zhvilluar këtë verë, dhe transmetuesi publik i Japonisë ka planifikuar për vite të tëra për të siguruar një ngjarje vitrinë 8K. Nëse jeni në Japoni, transmetimet 8K me audio 22.2 kanalesh janë në dispozicion t...

Roger Federer fiton logon “RF” nga Nike
News

Roger Federer fiton logon “RF” nga Nike

Në 2018, legjenda e tenisit Roger Federer nënshkroi një marrëveshje sponsorizimi me UNIQLO — me çmim diku midis 300 milionë dollarë dhe 410 milionë dollarë. Federer, i cili është nënshkruar në Nike për shumicën e karrierës së tij, u përleshën me markën sportive amerikane gjatë...

Juve dhe Real Madrid betejë për Kane?
News

Juve dhe Real Madrid betejë për Kane?

Juventus janë për të luftuar atë me Real Madridin për sulmuesin Tottenham Harry Kane, sipas një raporti në Spanjë.

Richarlison Gets The Lionel Messi Shirt Festimi Të gjitha të gabuara
News

Richarlison Gets The Lionel Messi Shirt Festimi Të gjitha të gabuara

Everton përpara messed up portreti festimin Classico Messit duke treguar anën e gabuar të këmishës së tij për turmën.


Të gjitha postimet